Showing posts with label leto. Show all posts
Showing posts with label leto. Show all posts

Saturday, September 4, 2010

divné leto

Ako by sa ani nemalo začať, ako by nemalo ani byť. To leto na začiatku, ako veľké klbko hnevu za to, čo sa deje a nemožnosť nič s tým spraviť to celé takmer zničilo. Naštastie len na začiatku. Blížiaci sa koniec voľna a niekoľko neplánovaných, no o to príjemnejších stretnutí a výjazdov spravilo svoje.....






















it has simply safed my life,
in awesome way,
as you came and gone...
but stayed still...